new2
Відео
Відео про нашу кафедру
Галерея
З життя кафедри...
12860824
Фото викладачів кафедри
Бессараб Олександр Семенович
238
0
01.10.2014

Договор про співпрацю

назад

В рамках договору про співпрацю між Національним університетом харчових технологій та інститутом технічної теплофізики НАН України 1 жовтня відбулася зустріч завідувача кафедри технології консервування, професора Олександра Бессараба і доцента кафедри Віталія Шутюка з директором інституту, академіком НАН України Анатолієм Долінським, член-кореспондентом НАН України Юрієм Снєжкіним, д.т.н. Олександром Ободовичем та к.т.н. Леонідом Грабовим. За круглим столом був підписаний договір про проходження протягом двох тижнів практики магістрантами спеціальності «Технології зберігання, консервування та переробки плодів і овочів».
 
На сьогодні Інститут технічної теплофізики НАН України – провідний в Україні центр у
галузі тепломасообміну, теплоенергетики та енергозаощаджувальних теплотехнологій. Роботи
інституту спрямовані на дослідження теплофізичних процесів, розвиток теорії теплопереносу,
вимірювання теплових величин тощо. У структурі інституту існує 13 наукових відділів, два Дослідно-конструкторських бюро, Дослідне виробництво, Інженерний центр «Сушка» та Експериментальний механічний завод тепломасообмінних апаратів.
 
Представників кафедри технології консервування господарі інституту ознайомили з процесами і технологічним обладнанням — дослідними пілотними установками в галузі гідромеханічних,тепло-і масообмінних процесів.
На базі сучасних установок наші магістранти зможуть провести дослідження, результати яких будуть втілені у випускних магістерських роботах.

Поділитися у соц. мережах
Відгуки
Залишити відгук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 − 1 =