28.09.2015

Технолог. практики студентів

Згідно навчальних планів, студенти 4 курсу, що  навчаються за спец. «Технології зберігання, консервування та переробки плодів і овочів», проходять технологічну практику на підприємствах консервної галузі. У цьому році до співпраці залучено 13 заводів, зокрема ПАТ«Луцьк Фудз», ВАТ «Ніжинський консервний завод»,ТОВ «Чигиринський консервний завод», ПАТ «Білоцерківський консервний завод», ТОВ «Попівецький консервний завод»(Вінницька обл.),  ПАТ«Могилів-Подільський консервний завод», ТОВ «СООК»(м.Хотин).
Керівник практики, від кафедри, доц. Матко С.В., відвідала студентів-практикантів на Чигиринському консервному заводі, який з 2002 року виробляє продукцію під торговою маркою „Чигирин”. Зараз це підприємство не тільки забезпечує випуск широкого асортименту продукції (близько 30 найменувань), а й дбає про її натуральність, високу якість та доступність для покупців. Студенти мали можливість ознайомитися з роботою різних типів обладнання, попрацювати на всіх ділянках технологічного процесу.
Зав. цехом Надія Олександрівна розповіла, що нещодавно ЗАТ „Чигиринський консервний завод” нагороджене Диплом комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, Державного департаменту продовольства, Міністерства аграрної політики України та Українського видавничого консорціуму, а дещо раніше, пам’ятним знаком „Лідер харчової та переробної промисловості України 2004 року” (Головою правління акціонерного товариства є О.Ю. Демиденко).

Окрім робот на підприємстві студенти мали чудову можливість у вільний час прогулятися історичними місцями Чигиринщини, де функціонує Національний історико-культурний заповідник «Чигирин», рештки фортифікацій на Замковій (Богдановій) горі, де 1967 році встановлено пам’ятник Богдану Хмельницькому.