14.04.2016

На шляху до нових наукових звершень

13 квітня 2016 року відбулося засідання секції кафедри технології консервування 82-ї Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті».

Відкривала роботу секції почесна гостя із Тбіліського аграрного університету Тамар Турманідзе із доповіддю на тему: «Change of activity of polyphenols and antioxidant potential during fast freezing in blackberry fruits». На секції були заслухані 19 доповідей.

Найбільшу зацікавленість викликали доповіді Ярослави Мартинової, Оксани Судак, Олени Трушин, Марії Ярмолюк, Івана Дудченка, Марини Коваль, Інги Швецової.

Хотілось би особисто особливо відмітити абсолютного «чемпіона» по виступам на студентських конференціях в нашому університеті магістрантку Оксану Судак, досягнення якої можна тільки повторити, як Олександра Шовковського на чемпіонаті світу по футболу. Приємно, що у Оксани вже є послідовники.

Переважна більшість доповідей стосувалася удосконалення існуючих методів консервування, зберігання та переробки плодоовочевої сировини та розроблення нових інноваційних продуктів. За результатами наукових доробків попереднього року студентки Неля Костючок та Ярослава Мартинова отримали копії власних патентів на винахід.

Бажаємо учасникам конференції плідних досягнень у науковій роботі, успіхів у навчанні та творчого і кар’єрного росту.

В. Шутюк