09.04.2017

83-я Міжнародна наукова конференція

5-6 квітня в університеті працює 83-я Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді — вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті», традиційними учасниками якої стали молоді науковці з усіх куточків України, близького і далекого зарубіжжя.

Кафедра технології консервування традиційно представила окрему наукову секцію. Урочисто відкрив роботу секції завідувач кафедри проф. О. Бессараб, який тепло привітав молодих науковців, побажав учасникам зібрання плідної й цікавої роботи та відзначив, що цьогорічна конференція стала вже шостою для кафедри технології консервування. Очолила роботу секції К. Рубанка.

До роботи секції подано 27 тез. Серед них і робота наших колег із аграрного університету Тбілісі, які вже вдруге представляють свої наукові здобутки в роботі секції.

Із доповідями виступили 15 студентів кафедри технології консервування. До уваги присутніх представлені нові здобутки в сфері розробки нових консервованих продуктів, сучасних підходів до зберігання та виготовлення снеків із плодоовочевої сировини. Відбувалася активна дискусія та обговорення результатів наукової роботи студентів.

Присутні особливо відзначили доповіді магістрантів Олени Костючик та Аліни Грушковської (науковий керівник С. Матко), які представили розроблення рецептури фруктових соусів на основі обліпихового пюре; Ірини Киричок, із дослідженнями перспективи застосування продуктів переробки кукурудзи в технології виробництва кукурудзяних снеків (науковий керівник К. Рубанка) та студенток 4-го курсу Тетяни Савонік, Людмили Ляцевич, (науковий керівник В. Шутюк), які доповіли про переваги застосування Xtend-технології для зберігання рослинної продукції.