obolon
18.11.2014

Анастасія Тесленко і Наталія Миронець

На рідну кафедру технології консервування завітали ще вчора студенти, а нині випускники спеціальності «Технології зберігання, консервування та переробки плодів і овочів» Анастасія Тесленко і Наталія Миронець. Вони розповіли про свою теперішню трудову діяльність на одному з провідних харчових підприємств Києва і згадали про приємні та незабутні роки навчання в університеті. Разом з доцентом кафедри Віталієм Шутюком поринули  в казку під назвою «Технологічне обладнання консервної промисловості» і ще раз переконалися, що навчатися в НУХТі — це і почесно, і поважно. Наостанок випускниці кафедри щиро подякували всьому педколективу кафедри за тепле і водночас вимогливе ставлення до себе, адже лише після отримання глибоких знань можна багато чого досягти. Вони це зрозуміли і зі словами вдячності за отримані знання запевнили, що й надалі будуть приїжджати на кафедру в гості — розказувати про свої здобутки не лише викладачам, але й студентам.