01.04.2019

День гостинності та зустріч в рамках програми IBS Education

25 березня в університеті НІХТ пройшов «День гостинності», а 26 березня зустріч з потенційними абітурієнтами в рамках програми IBS Education. Колектив кафедри технології консервування прийняла активну участь у цих заходах. Професор Шутюк Віталій Володимирович та доцент Точкова Оксана Василівна познайомили гостей з навчальною лабораторією кафедри.

Відвідувачі ознайомились з процесами концентрцвання яблучного соку на вакуумному ротаційному випарювачі, екстрагування в ректорі водяною «сорочкою» та якірною мішалкою та роботою електронного мікроскопа.

В дружній та позитивній атмосфері гості провели дегустацію фрутового желе, що готується в рамках лабораторної роботи.

Своїми науковими здобутками поділились магістри, представивши свої роботи. А це найкраще заохочення для подальшого вибору майбутньої професії.