new2
Відео
Відео про нашу кафедру
Галерея
З життя кафедри...
12860824
Фото викладачів кафедри
Бессараб Олександр Семенович
09
238
0
02.12.2019

День відкритих дверей на кафедрі технології консервування

назад

Індивідуальний підхід до кожного абітурієнта – девіз кафедри
технології консервування НУХТ. Ми робимо основний акцент на те, щоб абітурієнти отримали максимум корисної інформації та задоволення завітавши до нас.

 

В день «Відкритих дверей» нашого університету загалом і до кафедри в тому числі, завітали учні шкіл та студенти Боярського коледжу екології і природних ресурсів НУБіП та Вінницького коледжу НУХТ з викладачем Світланою Костянтинівною. Гості мали прекрасну нагоду ознайомитися з особливостями навчання в університеті та оцінити переваги навчання в НУХТ в ході екскурсій.

 
Викладачі кафедри проф. Шутюк В.В, доц. Матко С.В., ст. викл.
Бендерська О.В. докладно розповіли про історію кафедри, її працівників та випускників, про спеціальності, які випускаються на кафедрі, та частуючи смачнющим фруктовим желе, провели майстер-клас по виробництву натуральної і корисної горіхової пасти (аналог Нутелли).

 
Майбутні абітурієнти на власні очі побачили, яка тепла та дружня атмосфера панує на кафедрі технології консервування, і хоч до нової вступної компанії ще близько пів року, покидаючи лабораторії кафедри технології користування, обмінявшись контактами, молодь жваво обговорювали побачене і ділилися враженнями від отриманої інформації, роблячи свої перші висновки про майбутню професійну діяльність. А викладачі кафедри отримали задоволення від спілкування із активною,
творчою молоддю і з нетерпінням чекають поповнення їх серед числа студентів.

 

Поділитися у соц. мережах
Відгуки
Залишити відгук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

17 − 5 =