12.05.2015

Договір про співпрацю з НААН України

Днями доцент кафедри технології консервування Галина Бандуренко та аспірант Максим Писарєв побували в гостях в Інституті картоплярства НААН України, де відвідали лабораторїі виробництва, зберігання та переробки картоплі. Завідуюча лабораторією Тетяна Купріянова розповіла якими напрямами займаються співробітники Інституту, а саме вивчення строків збирання і зберігання сортів картоплі з метою використання їх для виготовлення різних картоплепродуктів; вивчення сортів на придатність для виготовлення хрусткої та гарнірної картоплі; оцінка сортів і гібридів картоплі з метою підбору придатних для використання в переробній промисловості тощо.

Розповідь дуже зацікавила наших фахівців, адже тема кандидатської дисертації Максима Писарєва безпосередньо пов’язана з переробкою картоплі з пониженим вмістом в ній крохмалю для застосування в їжу людям, хворим на цукровий діабет. Крім цього, було підписано договір про співпрацю між Національним університетом харчових технологій та Інститутом картоплярства НААН України, який дасть змогу обмінюватися корисною інформацією науковими дослідженнями.