new2
Відео
Відео про нашу кафедру
Галерея
З життя кафедри...
12860824
Фото викладачів кафедри
Бессараб Олександр Семенович
24312641_1993314464283303_4028696907011907264_n
282
0
10.12.2017

«Fresh Business Expo»

назад

Міжнародна виставка для галузі плодів та овочів України та країн СНД «Fresh Business Expo», яка проводилась в період з 5 по 7 грудня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі в Києві, відзначилась великою кількістю компаній, які займаються як вирощуванням і переробкою сировини так і обладнанням для її переробки.

 

Студенти кафедри технології консервування відвідали Fresh Business Expo та мали змогу ознайомитися із сучасними тенденціями в технологіях зберігання та переробки плодів та овочів.

 

Цього року на виставці було представлено більш ніж 50 компаній-учасників із різних країн. Приємно відзначити, що студенти кафедри технології консервування не лише стали відвідувачами «Fresh Business Expo», а вже є безпосередніми представниками компаній. Однією з таких компаній є Штайнер-Україна.

 

Steiner Ukraine займається обладнанням для переробки овочів і фруктів. В її порт фоліо зібрані європейські на світові виробники обладнання для процесів повного циклу переробки. Починаючи з приймання сировини до упаковки готового продукту. Включаючи миття, сортування, очистку від шкірки, видалення серцевини, різання, сушіння, заморожування, установки для виробництва продуктів з підвищеним вмістом цукру та комплектні асептичні лінії виробництва фруктових наповнювачів.

 

Цьогорічний магістрант-випускник, Терещенко Владислав, що навчається за спеціальністю: «Технологія зберігання, консервування та переробки плодів і овочів», вже працює технічним спеціалістом в цій компанії, завдяки знанням та вмінням набутим за час навчання в нашому університеті.

Поділитися у соц. мережах
Відгуки
Залишити відгук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 × три =