02.09.2014

На День знань до Волинського технікуму

На День знань до Волинського технікуму Національного університету харчових технологій (НУХТ) завітав проректор НУХТ, завідувач кафедри технології консервування, професор Олександр Бессараб, який своїми виваженими словами зумів налаштувати нових студентів технікуму та майбутніх випускників на те, що вчитися — це завжди поважно і необхідно продовжувати навчання безпосередньо в НУХТі. Від імені ректора НУХТ, професора Сергія Іванова проректором Олександром Бессарабом були вручені грамоти, подяки та цінні подарунки педагогічному колективу технікуму.

Після урочистої лінійки Олександр Бессараб провів профорієнтаційну роботу серед випускників. Вже два
роки  поспіль на кафедру технології консервування вступають в тому числі і випускники цього структурного підрозділу НУХТ, які своїми знаннями підтверджують високе звання студента. Тож є на кого рівнятися тим, хто вже скоро може сісти за парти нашого університету.