26.05.2016

КОНФЕРЕНЦІЯ «ЗДОРОВ’Я, ХАРЧУВАННЯ, ДОВГОЛІТТЯ»

16-17 травня 2016 року у Інституті геронтології імені Д.Ф. Чеботарьова НАМН України відбулася міжнародна науково-практична конференція «Здоров’я, харчування, довголіття», присвячена 85-річчю з дня народження професора Юрія Григоровича Григорова (1931-2010 рр.)

На конференції було представлено 40 наукових та 14 стендових доповідей, зокрема колегами із Одеської національної академії харчових технологій (м. Одеса), Міністерства охорони здоров’я (м. Київ), Національного університету харчових технологій (м. Київ), Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (м. Київ), Медичного університету імені Давида Твілдіані (Грузія), ВАТ «Асоціація виробників геронтологічно цінних продуктів» (м. Київ), Харківського національного медичного університету (м. Харків), «Івано-Франківського національного медичного університету, Київського національного торгово-економічного університету (м. Київ), «Вітебського державного медичного університету».

Доповідачами були виголошені доповіді у сфері дієтології, гастроентерології, гігієни харчування, виробництва продуктів харчування оздоровчого напрямку та корекції раціону харчування. У роботі конференції взяли участь доценти кафедри технології консервування Бандуренко Г.М., Левківська Т.М. та асистент Писарєв М.Г.

Від кафедри були представлені стендові доповіді на тему: «Використання харчових добавок на основі моркви у харчовій промисловості» та «Получение нових видов полуфабрикатов из картофеля с низким гликемическим индексом».

Щиро висловлюємо слова вдячності організаторам Міжнародної конференції та всім доповідачам. Сподіваємося на плідну майбутню співпрацю!!!