19.03.2015

Олександра Черчович. Виступ у школі

Студенти спеціальності «Технології зберігання, консервування та переробки плодів і овочів» відвідують свої рідні школи, де проводять профорієнтаційну роботу серед учнів старших класів. Остання така зустріч відбулася у магістранки Олександри Черчович, яка побувала в гостях в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Новосілки Макарівського району, що на Київщині.Учні 11 класу цього закладу прослухали розповідь їхньої випускниці про умови вступу та навчання в Національному університеті харчових технологій, про цікаве студентське життя протягом п’яти років навчання в харчовому виші. Після об’ємної доповіді був продемонстрований відеофільм про наш університет, адже нам є чим гордитися — 130 років від дня заснування університет відзначив у минулому році!