new2
Відео
Відео про нашу кафедру
Галерея
З життя кафедри...
12860824
Фото викладачів кафедри
Бессараб Олександр Семенович
18 01
684
0
27.03.2018

Переймаємо досвід найкращих

назад

Напередодні студенти Навчально-наукового інституту харчових технологій разом із викладачами кафедри технології консервування відвідали сучасне українське виробництво з переробки плодово-ягідної продукції – «Аграна Фрут» в м. Вінниця.

 

«Аграна Фрут» – світовий лідер оборотом € 1,14 мільярдів, що спеціалізується на переробці фруктів, ягід, і включає в себе повний цикл робіт: від вирощування і збирання сировини до переробки і випуску готової продукції. Використана сировина проходить детальний відбір і очистку по всім показникам.

 

Для збереження високої якості продукції використовується процес «заморожування». Він дозволяє зберегти такі ягоди як смородина, полуниця, малина, журавлина, червона і чорна смородина, вишня, чорноплідна горобина тривалий час. Сировина проходять через тунель глибокого заморожування, завдяки чому зберігається не тільки зовнішній вид продукції, але і смак, аромат, корисні властивості, максимально близькі до свіжих ягід.

 

Звичайно ж, для майбутніх інженерів-технологів головною метою цієї поїздки було ознайомлення з обладнанням консервних виробництв, особливостями технології переробки плодів та овочів. Особливе захоплення викликала організація виробництва відповідно до найсучасніших принципів HACCP та SAP. Студенти відвідали стадії першої та другої трансформації плодоовочевої сировини на підприємстві та мали змогу не лише ознайомитися, а й спробувати продукцію підприємства.

 

Сьогодні на підприємстві в м. Вінниця працює 170 штатних працівників завдяки тому, що всі процеси автоматизовані. Продукція заводу експортується на ринки 21 країн світу, зокрема Грузії, Польщі, Білорусії, Молдови, Абхазії, Греції, Литви, Латвії, Естонії, Португалії, Іспанії, Італії, Ізраїлю, Франції, Великобританії, Німеччини, США, Канади, Кіпру та Австралії.

 

Студенти навчально-наукового інституту харчових технологій та колектив викладачів висловлює щиру вдячність керівництву «Аграна Фрут Україна» за надану чудову можливість ознайомитися із виробництвом світових стандартів та висловлює сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Поділитися у соц. мережах
Відгуки
Залишити відгук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × один =

bedava bonus casino siteleri rulet siteleri 1xbet bonus veren siteler youwin