ПЛАН РОБОТИ наставника академічної групи ТК-1-3 доцента кафедри технології консервування Левківської Тетяни Миколаївни на 2015-2016 навчальний рік

Назва запланованого заходу

Термін виконання

Проведення кураторської години для інформування студентів про поточні новини університету, факультету, гуртожитку

протягом навчального року, щотижня

Залучення студентів до підготовки та участі у святкуванні факультетських та університетських заходів («День туризму», «Свято першокурсника», «Масляної», «Дня Факультету» тощо)

протягом року

Відвідування спеціалізованих виставок та підприємств харчової промисловості

протягом року

Відвідування студентського гуртожитку для ознайомлення з рівнем організації побуту та відпочинку студентів, контролю дотримання ними пропускного режиму та вирішення їх побутових проблем

Відвідування підприємств харчової промисловості

протягом року

Культурно-масові заходи (відвідування музеїв, театрів тощо)

протягом року

Знайомство з групою. Проведення анкетування студентів.

Вибори активу групи. Проведення бесіди щодо правил поведінки у гуртожитку. Організаційні збори студентів для ознайомлення з особливостями навчального процесу в першому півріччі.

Екскурсія по місту.

Вересень 2015р.

Зустріч з групою присвячена підготовці 1-го модульного контролю.

Зустріч з групою. Тематика зустрічі «Історія та розвиток кафедри».

Жовтень 2015р.

Обговорення результатів модульного контролю.

Розмова про шкоду від тютюнопаління, вживання алкогольних та наркотичних препаратів.

Листопад 2015р.

Обговорення проблем з підготовки групи до здачі сесії.

Підготовка студентів перед канікулами до проведення профорієнтаційної роботи у школах, коледжах та технікумах.

Організаційні збори студентів для ознайомлення з особливостями дистанційного навчання у в другому півріччі

2015.

Організаційні збори студентів для ознайомлення з особливостями навчального про­цесу в другому півріччі.

Обговорення результатів сесії.

Лютий

2016р.

Зустріч з групою щодо підготовки до проведення модульного контролю.

Зустріч з випускниками, які працюють за обраними спеціальностями.

Березень

Назва запланованого заходу

Термін виконання

Зустріч зі студентами для ознайомлення з умовами участі у 82-й науковій конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді — вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті» з метою освітлення результатів наукової роботи

Підготовка до проведення Дня відкритих дверей.

Квітень

Зустріч з групою щодо підготовки до проведення модульного контролю.

Обговорення моральної поведінки.

Травень

Обговорення проблем з підготовки групи до здачі сесії.

Підведення підсумків навчального року.

Настанова студентів перед канікулами до проведення профорієнтаційної роботи у школах, коледжах та технікумах.

Червень

Куратор групи ТК-1-3 ____________________ Левківська Т. М.

Заслухано та затверджено на засіданні кафедри технології консервування, протокол №2 від 15.09.2015 р.