new2
Відео
Відео про нашу кафедру
Галерея
З життя кафедри...
12860824
Фото викладачів кафедри
Бессараб Олександр Семенович
832
5
29.08.2014

Посвята в першокурсники

назад

28 серпня відбулася посвята в першокурсники на факультеті бродильних,консервних і цукрових виробництв (БКЦВ).


Кожного року це приємне і водночас хвилююче свято не тільки для вчорашніх випускників шкіл та технікумів, але й для всього професорсько-викладацького скляду факультету БКЦВ. Цьогоріч на кафедру технології консервування вступило 27 студентів на перший курс та 18 студентів на третій курс.


Святкову атмосферу на святі створили старшокурсники, а саме еліта студенства факультету. Слово для привітань мали декан факультету БКЦВ, завідувач кафедри бітехнології продуктів бродіння і виноробства, професор Петро Шиян, завідувач кафедри технології цукру та підготовки води, професор Олена Грабовська, завідувач кафедри технології консервування, професор Олександр Бессараб.


Заступники декана Роман Кириленко та Марія Жеплінська також приєдналися до привітань і від себе особисто запевнили присутніх батьків на святі, що діти попали в хороші руки і вони завжди прийдуть на допомогу в разі потреби. На посвяту завітав наставник групи, доцент кафедри технології консервування Віталій Шутюк та молодший куратор, студент групи ТК-ІІ-6 Андрій Слізовський. Після закінчення посвяти вони провели студентів на кафедру, де ознайомили з сучасним обладнанням, розповіли про перспективи і можливості та побажали працювати з натхненням. 


Свято вдалося.Тепер до праці — допитливої, цікавої та насиченої!

Поділитися у соц. мережах
Відгуки

Детки хорошие, никто не спорит, но и куратор у них тоже, «золотой ребенок», ахах 🙂

Залишити відгук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × пять =