18.05.2014

Представники кафедри технології консервування в НУБіП України

15 травня 2014 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція вчених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки у вирішенні актуальних проблем виробництва та переробки сировини, стандартизації і безпеки продовольства». В роботі секції «Процеси і обладнання виробництва та переробки продукції АПК» взяли активну участь студенти спеціальності «Технологія зберігання, консервування та переробки плодів і овочів».
Свої доробки представляли студенти ТК–III–6 під керівництвом професора Олександра Бессараба та доцента Віталія Шутюка. Наукові здобутки студентів високо оцінені оргкомітетом конференції: дипломом І ступеня нагороджені Неля Костючок, Яна Михалюк та Інга Швецова, ІІ ступеня – Дмитро Войцеховський і Катерина Штим.