new2
Відео
Відео про нашу кафедру
Галерея
З життя кафедри...
12860824
Фото викладачів кафедри
Бессараб Олександр Семенович
278
1
30.09.2014

Представники Євросоюзу

назад
До університету завітали представники Євросоюзу професори Жорж Чумак з Молдови та Жан Барлоу, який займаєтьcя молекулярною біологією в Ренському інституті агрокультури та продовольства (Франція). Мета приїзду — залучення представників університету до міжнародної програми TEMPUS.

 

Це програма зовнішньої допомоги Європейського Союзу. Її мета – сприяти модернізації системи вищої освіти у країнах-партнерах (країнах-сусідах) ЄС через активізацію співпраці між вищими навчальними закладами держав-членів ЄС та країн-партнерів. Програма Темпус надає фінансування з метою заохочення взаємодії та збалансованого співробітництва між вищими навчальними закладами у країнах-партнерах та в країнах-членах Європейського Союзу. Програма щорічна конкурсна, тобто надання грантів здійснюється на основі участі в конкурсах (Calls for proposals) і багаторівневої оцінки поданих у встановленому форматі заявок.
 
Гості поспілкувалися з деканом факультету бродильних,консервних і цукрових виробництв Петром Шияном та завітали на кафедру технології консервування, де професор кафедри Олександр Бессараб розповів про можливості кафедри, наукову роботу, що ведеться на даному етапі. Спілкування відбувалося французькою мовою, що стало приємним здивуванням для іноземних вчених, які після зустрічі сподіваються на співпрацю.
Поділитися у соц. мережах
Відгуки

По секрету Вам скажу, що французкою володіє тільки Марія Михайлівна

Залишити відгук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

9 + 9 =