new2
Відео
Відео про нашу кафедру
Галерея
З життя кафедри...
12860824
Фото викладачів кафедри
Бессараб Олександр Семенович
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
159
0
12.10.2015

Профорієнтаційна робота продовжується

назад

7 жовтня молоді викладачі кафедри технології консервування Баклан І.О. та Галінська О.С. мали змогу зустрітись з майбутніми випускниками середніх шкіл і коледжів, яку організував Білоцерківський центр зайнятості. Учні тридцяти шкіл міста та району зібрались на цей захід, адже вибір майбутньої професії – відповідальний крок у житті кожної людини. Наш виїзд був не випадковий – адже велика кількість студентів приїздить до нас на навчання саме з цього міста.

Підтримання іміджу НУХТ, факультету та кафедри є відповідальною задачею, тому готувались ретельно. Велику зацікавленість проявили учні 10-11-х класів до інформації щодо перспективної професії, яка покликана забезпечувати населення дуже потрібними сьогодні продуктами тривалого зберігання. Та це й не дивно – адже ця спеціальність включає у себе не тільки зберігання й консервування плодів і овочів, а й заморожування та сушіння. Інтерес викликало й відкриття нової спеціалізації – технологія чаю, кави, прянощів та тютюнових виробів.

Викладачі із задоволенням розповіли учням про специфіку навчання студентів у нашому університеті, умови їх побуту, проходження практики на сучасних підприємствах та перспективи їх працевлаштування. Запросили приїздити в гості на кафедру, пообіцяли організувати зустріч зі студентами, провести показову лабораторну роботу. Вчителям, які прийшли разом з дітьми, вручили яскраву рекламу для шкільної дошки оголошень та побажали успіхів в роботі. Залишились приємні враження та спільні плани на майбутнє. То ж нехай так і буде!

Поділитися у соц. мережах
Відгуки
Залишити відгук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

20 − восемь =