12.05.2015

Профорієнтаційна робота в Немішаївських школах

В Немішаївські загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів  №1 та 2 Київської області завітала доцент кафедри технології консервування Галина Бандуренко, яка провела профорієнтаційну роботу серед учнів 11-го  класу цих закладів. Розповідь нашого фахівця зацікавила обидві аудиторії, адже ні в кого зараз не виникає запитань, щодо важливості виготовлення харчових продуктів, які були б одночасно і корисними, і смачними.  Учнів цікавили відповіді на поставлені ними запитання відносно проживання в гуртожитку та проведення дозвілля. Університету є чим пишатися — новий спортивний комплекс, просторі аудиторії, професійний професорсько-викладацький склад, багатий бібліотечний фонд,  і це лише частина того, про що можна сказати кількома словами. Сподіваємося, що після такої зустрічі ряди нашого університету поповняться і випускниками Немішаївських ЗОШ.