02.03.2017

Тривала співпраця кафедр консервування та теплоенергетики та холодильної техніки

В рамках вивчення дисципліни «Основи кріогенних і сушильних технологій» студенти групи ТК-2-13 Навчально-наукового інституту харчових технологій виконали лабораторну роботу на кафедрі теплоенергетики та холодильної техніки.

Під керівництвом асистента кафедри теплоенергетики та холодильної техніки Юрія Гришукова та доцента кафедри технології консервування Віталія Шутюка студенти детально ознайомилися з будовою та принципом парокомпресійної холодильної установки.

Під час виконання лабораторної роботи студенти отримали необхідні значення температури холодильного агенту R12 та витрат води й тосолу. На одержаних даних яких побудували цикл холодильної машини на T–s – діаграмі, розрахували теоретичні витрати рідин і порівняли з дійсними значеннями.