10.12.2015

Участь в конференції КПІ

3 грудня викладачі та студенти кафедри технології консервування прийняли участь в  Міжнародній науковій конференції молодих вчених, аспірантів та студентів «Ресурсо — та енергозберігаючі технології та обладнання», що відбулася в Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут» на кафедрі процесів і апаратів хімічних виробництв.

Зі своїми науковими розробками виступив аспірант Максим Писарєв. Доповідь була присвячена дослідженню ресурсозбережних технологій переробки картоплі з отриманням широкого асортименту сушених продуктів. Ця доповідь настільки зацікавила слухачів, що доповідача буквально засипали питаннями. Та це й не дивно – адже тема дуже актуальна й відповідає нагальним потребам сьогодення. В процесі обговорення доповідей слухачі обмінялись думками, та почули розповіді про спорідненість наших ВУЗів, про перспективи і можливості у навчальному процесі та наукову роботу, що ведеться на кафедрі технології консервування.

Після закінчення конференції було заплановано спільні наукові дослідження в стінах НТУУ «КПІ». Така співпраця та обмін досвідом дуже важлива, як для викладачів двох закладів, так і для студентів, магістрантів та аспірантів.

На фото аспірант Максим Писарєв під час доповіді.