29.06.2017

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №168/2017

Вітаємо Олександра Семеновича Бессараба з отриманням високої державної нагороди!

Шановний Олександре Семеновичу! Колектив кафедри технології консервування щиро вітає Вас з нагородженням Державною нагородою – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня!

Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця, яку Ви вклали у розвиток Національного університету харчових технологій та кафедри технології консервування є прикладом як для працівників так і для студентів. Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов – будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

Хай Ваша енергія, багатий досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал, продовжують якнайкраще служити на благо всієї України!

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №168/2017

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БЕССАРАБА Олександра Семеновича – проректора Національного університету харчових технологій, м.Київ.
Президент України П.ПОРОШЕНКО

28 червня 2017 року