new2
Відео
Відео про нашу кафедру
Галерея
З життя кафедри...
12860824
Фото викладачів кафедри
Бессараб Олександр Семенович
museumiClip
144
0
04.03.2015

В гармонії з мистецтвом

назад

На маленькій тихій київській вуличці Терещенка (названій на честь славетного київського цукрозаводчика й мецената), що тулиться до мальовничого університетському парку з пам’ятником Тарасові Шевченку, розташувалися відразу два музеї – російського, а також західного й східного мистецтва. Не бажаючи образити мистецтва західного й східного, все-таки популярніший у жителів і гостей Києва саме музей російського мистецтва, в який завітали і студенти 2 курсу спеціальності «Технології зберігання, консервування та переробки плодів і овочів» разом зі своїми наставниками, доцентами Світланою Матко, Марією Жеплінською та завідувачем лабораторією технології консервування Лідією Диченко.

 
Музей справедливо вважається третім за значимістю колекції після Третьяковської галереї, Державного російського музею в Петербурзі й зберігає понад 13 тисяч картин. Заради таких експонатів, які побачили студенти, варто проїхати півсвіту. Але нашим вихованцям пощастило, адже музей знаходиться поряд з Національним університетом харчових технологій.

 
Приємно було чути від інших поважних відвідувачів, що тягнеться молодь до мистецтва, веде здоровий спосіб життя.
Тож всім бажаємо найнайшвидше відвідати чудовий музей із незабутніми шедеврами Васнецова, Айвазовського, Рєпіна тощо. І у вас залишаться найприємніші враження і море позитиву!

 

Поділитися у соц. мережах
Відгуки
Залишити відгук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

тринадцать − 9 =