04.06.2014

Підготовки до захисту робіт

На кафедрі технології консервування травень-червень місяці надзвичайно напружені,адже закінчення навчального року для студентів 4 і 5 курсів є завершенням етапу для отримання відповідно ОКР «Бакалавр» та «Спеціаліст» чи «Магістр».

Для студентів створені всі умови для виконання дипломного проектування, виконання науково-дослідної роботи, графічної частини, проведення відповідних розрахунків.

З 13 червня 2014 року розпочнуться захисти дипломних проектів у студентів 4 курсу, після чого естафету приймуть випускники-спеціалісти. А завершаться ДЕКи захистами магістерських дипломних проектів.

Професорсько-викладацький склад кафедри сподівається, що завдяки плідній співпраці викладачів та студентів успішно захистяться всі студенти, які отримали міцні знання протягом всього періоду навчання в університеті.

Хай щастить!