new2
Відео
Відео про нашу кафедру
Галерея
З життя кафедри...
12860824
Фото викладачів кафедри
Бессараб Олександр Семенович
02
203
0
12.11.2014

Відкрита лекція

назад
11 листопада відбулась відкрита лекція доцента кафедри технології консервування Оксани Точкової.
Студенти 5 курсу спеціальності «Технології зберігання, консервування та переробки плодів і овочів» прослухали лекцію на тему:»Лінійне програмування» згідно робочої програми навчальної дисципліни «Оптимізація технологічних процесів галузі».

 

Відкрита лекція була присвячена проблемам харчових виробництв, зокрема методам оптимізації технологічних процесів, що вирішуються за допомогою методів лінійного програмування. Під час лекції студенти дізналися про графічний метод вирішення поставлених задач та Симплек-метод, представлений у вигляді симплексної таблиці, ознайомились з різними формами запису Симплекс-методу.

 

Питання з дисципліни «Оптимізація технологічнихпроцесів галузі» ніколи не здавалися легкими, але у виконанні лектора, за вдалого супроводження мультимедійною презентацією, усі механізми ставали зрозумілими, як для студентів, так і для присутніх викладачів кафедри та предствника від навчально-методичного відділу Алли Оскілко. Всебічне володіння матеріалом та чудовий контакт із аудиторією дозволив провести лекцію у цікавому форматі.
Поділитися у соц. мережах
Відгуки
Залишити відгук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

20 − двенадцать =