new2
Відео
Відео про нашу кафедру
Галерея
З життя кафедри...
12860824
Фото викладачів кафедри
Бессараб Олександр Семенович
1aac34a8a0851a51
209
2
06.11.2015

Виставка

назад

29 жовтня магістри та спеціалісти кафедри технології консервування відвідали виставку в рамках форуму «WorldFood Ukraine», де ознайомились з новими здобутками харчової промисловості: демонстрацією нових продуктів харчування, напоїв, обладнання для виробництва та упаковки.

 

Цікавою новинкою сьогодення стає молекулярне харчування, де продукція представлена у вигляді алюмінієвих туб; ознайомились з новинками в сфері технології охолодження та замороження харчових продуктів.

 

Студенти не лише знайомились з розробками, а і дегустували продукцію виробників, зокрема пасти отримані з масляничних культур: соняшника, гірчиці, ядра грецького горіха, гарбузового насіння, ін.; ковбаси, сири, масло, печиво, вина закарпатських виробників.

 

На виставці була представлена також і консервна продукція таких компаній як «Український смак», «Огонек» та «Найдіс» з презентацією консервованих помідорів, огірків, квасолі, томатної пасти; приватного підприємства «Родом з дитинства» — з презентацією фруктово-ягідних видів і горіхового варення.

 

Студенти отримали не лише естетичне задоволення, а і багато корисної інформації, що допоможе їм при вивченні та засвоєнні навчального матеріалу.

Поділитися у соц. мережах
Відгуки
Залишити відгук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × один =