IMG_3522[1]
13.03.2015

Виїзне практичне заняття на пивзаводі «Оболонь»

12 березня 2015 року студенти ІІ курсу спеціальності «Технології зберігання, консервування та переробки плодів і овочів» разом зі своїм викладачем, доцентом кафедри технології консервування Марією Жеплінською в рамках виїзного практичного заняття відвідали ПАТ «Оболонь», де пройшли по всіх технологічних операціях від замочування ячменю до розливу готового продукту — пива.

Започаткування пивоварні було приурочене до відкриття літніх Олімпійських ігор-1980. На даний час це гігантське підприємство, яке випускає не тільки різні види пива, але й спеціалізується на виробництві безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, квасу та мінеральної води. Корпорація «Оболонь» об’єднує головний завод в м.Києві, два відокремлені цехи в Кіровоградській та Хмельницькій областях, два дочірніх підприємства та чотири підприємства з корпоративними правами.

Студентам було проведено практичне заняття в спеціальній аудиторії, де вони змогли також подивитися відеофільм про підприємство. Екскурсовод, випускниця факультету бродильних і хлібопекарських виробництв Тетяна Мостіпанська відповіла на всі запитання студентів, а також провела бліц турнір між студентами з нагородженням сувенірами заводу. Надзвичайно приємна і цікава подорож по технології виробництва пива надовго закарбується всім присутнім, і особливо стане у нагоді при здачі заліка з дисципліни «Технології бродильних виробництв».