new2
Відео
Відео про нашу кафедру
Галерея
З життя кафедри...
12860824
Фото викладачів кафедри
Бессараб Олександр Семенович
expo_plaza
337
2
28.02.2015

Виїзне засідання на виставку

назад

Викладачі кафедри консервування доценти Віталій Шутюк та Світлана Матко провели виїзне лабораторне заняття з дисципліни «Технології зберігання сировини у консервній галузі» для студентів 2 курсу факультету БКЦВ, що навчаються за спеціальність «Технології зберігання, консервування та переробки плодів і овочів» у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

 

Студенти разом з викладачами відвідали виставку «Сховища для фруктів, овочів, ягід» і «Промисловий холод». Учасники конференції познайомилися з широким спектром обладнання та технологій для зберігання, після урожайної і передпродажної переробки сільськогосподарської продукції.
Присутні прийняли участь у обговоренні питань, винесених на конференцію: сучасні методи зберігання плодоовочевої продукції; сучасні технологічні рішення для заморозки фруктів, ягід і овочів; озонові технології для підвищення економічної ефективності зберігання плодоовочевої продукції; теплоізоляція овочесховищ і фруктосховищ пінополіуретаном; рішення упаковки для тривалого зберігання рослинних продуктів.

 

Після двогодинної напруженої роботи на виставці студенти вкотре зрозуміли, що продукти харчування повинні бути якісними і вони прикладуть всіх зусиль аби після закінчення навчання в університеті на столах у людей були тільки корисні та якісні консервовані продукти.

Поділитися у соц. мережах
Відгуки

Я, лично, тоже был на этой выставке и скажу, что она была познавательная и интересная. Для себя узнал много чего интересного, а так же с некоторыми фирмами, которые были на этой выставке — обменялся контактами, что не мало важно.

От себя хочу сказать, что я рекомендую ходить на такие мероприятия, ведь, никто из нас не знает, что мы для себя откроем там!) Если вы поняли, о чем я)

Залишити відгук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

4 × три =