17.06.2020

Захист кваліфікаційних робіт здобувачами вищої освіти кваліфікаційного рівня бакалавр в умовах карантину

У цьому році захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти освітнього ступеня бакалавр виявся унікальним як на кафедрі технології консервування та на всій території України.

Так у зв’язку з пандемією COVID-19 і відповідними карантинними заходами засідання екзаменаційної комісії проходили у формі відеоконференції. Але як показала практика до такого виклику належно підготувались як студенти групи ТК-4-19 СК так і члени ЕК.
До складу екзаменаційної комісії ввійшли співробітники кафедри, професори Олександр Бессараб і Віталій Шутюк, доценти Тетяна Левківська та Віта Терлецька, старший викладач Ольга Бендерська. У зв’язку з особливостями процедури найбільші відповідальність й об’єм роботи, звичайно крім здобувачів освітнього ступеня бакалавр, лягли на секретаря ЕК Ольгу Бендерську. Однак, не зважаючи на деякі хвилювання,
засідання ЕК проведено на високому рівні. На цьому також акцентував увагу виконуючий обов’язки ректора професор Володимир Яровий, який підключався до конференції.
Члени ЕК відзначили, що здобувачі вищої освіти добре підготовлені, мають навички проектування технологічних процесів. За результатами захисту сорока чотирьом здобувачам присвоєно освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр».