new2
Відео
Відео про нашу кафедру
Галерея
З життя кафедри...
12860824
Фото викладачів кафедри
Бессараб Олександр Семенович
IMG_7627
328
1
21.06.2015

Захисти спеціалістів

назад

На кафедрі технології консервування завершились захисти дипломних проектів. Останніми фінішну лінію перетнули спеціалісти. Їх цього року було небагато, всього шестеро представили дипломні проекти з розброблення нових ліній для та будівництва цехів для фруктових, овочевих соків, продукції дієтичного та дитячого харчування.

 
Троє випускників — Олексій Бих, Іван Штранський та Юлія Колеснікова отримали відмінні оцінки, а Крістіна Сауліна, Вадим Пацуков і Олексій Ващенко — оцінки «добре». Керівники дипломних проектів, доценти кафедри Марія Жеплінська, Галина Бандуренко, Оксана Точкова і Світлана Матко пораділи за своїх підопічних і на кінець навіть були сльози радості і впевненості, що отримана путівка в доросле, самостійне життя на вагу золота.

 
Голова комісії, головний технолог агрофірми «Столична» Марія Ромко відзначила високі знання випускників і запевнила, що незалежно від того, яка далі у кожного буде доля, консервна галузь залишиться невід’ємною частиною в житті уже новоспечених спеціалістів.

 

Поділитися у соц. мережах
Відгуки

я буду дуже сумувати за ними — цими простими, вдячними і хорошими дітьми

Залишити відгук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три × 4 =