new2
Відео
Відео про нашу кафедру
Галерея
З життя кафедри...
12860824
Фото викладачів кафедри
Бессараб Олександр Семенович
17
745
0
27.06.2018

Завершились захисти бакалаврів

назад

На кафедрі технології консервування завершились захисти кваліфікаційних робіт бакалаврів, де у засіданні ДЕК брали участь співробітники кафедри, професори Олександ Бессараб і Віталій Шутюк, доценти Тетяна Левківська і Віта Терлецька. На захисті також були присутні викладачі  кафедри, які достойно підготовили своїх вихованців.

 

Усі доповідачі чітко і лаконічно представили результати своєї творчої та експериментальної роботи, впевнено і аргументовано відповідали на запитання.

 

Теми дипломних проектів були присвячені модернізації та реконструкції цехів і відділень діючих підприємств консервної та харчоконцентратної промисловості. У дипломних проектах запропоноване впровадження сучасних прогресивних технологій виробництва продуктів на основі фруктів, овочів, прянощів, чаю та кави, встановлення сучасного енергозберігаючого обладнання, розроблення нового асортименту продукції.

 

Другий день захисту пройшов плідно: захист робіт студентів був оцінений тільки на «відмінно» і «добре», третій день захисту приніс тільки дві посередні оцінки, решта студентів захистилися на високі бали.

 

Члени ДЕК відзначили, що студенти добре підготовлені, мають навички проектування технологічних процесів. За результатами захисту всім студентам присвоєний освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр».

 

Вітаємо всіх із успішним захистом дипломних проектів. Бажаємо успішного вступу на освітній рівень «магістр»!

Поділитися у соц. мережах
Відгуки
Залишити відгук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четырнадцать − девять =

bedava bonus casino siteleri rulet siteleri 1xbet bonus veren siteler youwin