13.12.2015

Зустріч з учнями Чернігівського ліцею

У неділю 13 грудня 2015 року відбулась зустріч викладачів, аспірантів та студентів кафедри технології консервування з учнями Чернігівського ліцею для обдарованої сільської молоді, які приїздили до Києва щоб на власні очі побачити НУХТ.

У невимушеній обстановці учні поспілкувались з аспірантами та студентами кафедри, почули цікаві розповіді про студентське життя, навчання, наукову роботу та дозвілля. Особливо зацікавила технічна база кафедри та студентські розробки нових консервованих продуктів, таких як «Сироп від Вінні-Пуха», «Овочі-гріль», «Родзинки у вині» та ін.

Аспіранти й студенти поділились досвідом успішної і впевненої кар’єри та побажали свідомого правильного вибору своєї майбутньої професії.

Залишились приємні враження та побажання бути разом, о в одній великій і дружній родині, яка називається НУХТ.